با توجه به تاثير دکوراسيون منزل بر روحيه اعضايي خانواده استفاده از  پوستر ديواري پذيرايي ضروري است و باعث تحول در ظاهر خانه مي شود . پوستر ديواري با ابعاد مختلفي در بازار موجود است وعلاوه بر آن مي توانيد  با ابعاد دلخواه خود  سفارش دهيد . از مزاياي پوستر ديواري مي تواند به قابل شستشو بودن ، قسمت مناسب و ماندگاري بالا اشاره کرد . استفاده از پوستر ديواري در دکوراسيون داخلي منزل مي تواند خانه شمارا به‌صورت شگفت‌انگيزي تغيير دهد.


پوستر ديواري پذيرايي چيست؟

 پوستر ديواري پذيرايي درواقع يکي از ابزارهاي مدرن شبيه به کاغذ بوده که براي پوشاندن ديوارها مورداستفاده قرار مي‌گيرد. طرح‌هاي پوسترها بسيار متنوع بوده و علت نام‌گذاري آن عکس‌هايي شبيه به پوستر ولي با ابعاد بزرگ مي‌باشد. پوسترهاي ديواري سطح وسيعي از خانه را پوشانده و تحول عظيمي در خانه ايجاد خواهد کرد. شما مي‌توانيد پيش از انتخاب طرح‌هاي پوسترهاي ديواري کاتالوگ آن را مشاهده کرده تا انتخاب بهتر  و راحت‌تر  داشته باشيد.

تفاوت پوستر ديواري پذيرايي با کاغذديواري

پوسترهاي ديواري و کاغذديواري هر دو براي پوشاندن ديوار به‌کاربرده مي‌شود ولي با يکديگر متفاوت هستند. کاغذديواري داراي يک طرح است که در سرتاسر کاغذ تکرار شده ولي پوسترهاي ديواري يک تصوير بزرگ است و هيچ تکراري در آن‌ها وجود ندارد. همچنين جنس اين دو محصول نيز با يکديگر متفاوت است .


نکات حائز اهميت در نصب پوستر ديواري پذيرايي

نصب پوسترهاي ديواري در کيفيت آن تأثير زيادي دارد به همين دليل بايد در هنگام نصب دقت زيادي کنيد. درصورتي‌که تخصصي در اين زمينه نداريد بهتر است از افراد متخصص کمک بگيريد.

براي اين‌که پوستر ديواري پذيرايي زيبايي و جذابيت خاصي داشته باشند بايد آن را در قسمت‌هاي درست و يکدستي نصب کنيد تا تغييري مثبت در دکوراسيون شما ايجاد شود.


ويژگي‌ها

 • تنوع در طرح و رنگ
 • جنسي محکم و بادوام
 • قابل شستشو
 • مقاوم در برابر نور خورشيد
 • سازگار با محيط‌زيست
 • وضوح چاپ فوق‌العاده بالا
 • داراي رنگي ثابت
 • ضد الکتريسيته ساکن
 • ضد حساسيت و ضد آلرژي
 • داراي سبک‌هاي متنوع
 • نصبي آسان و سريع

نحوه شستشو

 استفاده از يک دستمال نرم و مرطوب بهترين روش براي شستن پوسترهاي ديواري است.

درصورتي‌که لکه‌اي بر روي پوستر ديواري ايجاد شد پيش از آن‌که لکه به ديوار پوش نفوذ کند آن را پاک‌کنيد.

استفاده ازدستمال‌هاي زبر و  اسکاچ  براي از بين بردن لکه‌هاي پوستر ديواري، باعث افت کيفيت اين محصول مي‌شود.

سه‌بعدي

پوستر ديواري پذيرايي داراي طرح‌هاي سه‌بعدي هستند و همين امر موجب محبوبيت اين محصول شده است. درصورتي‌که شما هم به تغييرات در دکوراسيون ساختمان اهميت مي‌دهيد، ما به شما استفاده از پوسترهاي ديواري سه‌بعدي را پيشنهاد مي‌کنيم. پوسترهاي سه‌بعدي طرح‌هاي فوق‌العاده جذابي دارند و کيفيت ساختمان شمارا دوچندان خواهند کرد.

ابعاد 

پوسترهاي ديواري با ابعاد مختلفي به بازار عرضه مي‌شود و تمامي اطلاعات محصول بر روي بسته‌بندي آن درج‌شده است. همچنين مي‌توانيد ابعاد اين محصول را به‌صورت سفارشي درخواست دهيد.

مکان‌هاي مناسب براي نصب پوستر ديواري

ازآنجاکه پوسترهاي ديواري طرح‌هاي مختلفي دارند مي‌توان از آن براي ساختمان‌هاي تجاري ، ساختمان‌هاي مسي، اداره‌جات، مؤسسات و … استفاده کرد. اين ديوار پوش‌ها داراي طرح‌هاي کودکانه نيز بوده و شما مي‌توانيد آن را در مهدکودک‌ها و اتاق کودکان نيز نصب نماييد.

طرح‌هاي پوستر ديواري 

پوسترهاي ديواري طرح‌هاي بسيار بالايي دارند و شما هر طرحي را بخواهيد مي‌توانيد پيدا کنيد. اين ديوار پوش‌ها داراي کاتالوگ هستند و تمامي تصاوير چاپ‌شده بر روي پوسترها در آن جاي گرفته است. يکي از ويژگي‌هاي محبوب پوسترهاي ديواري، امکان چاپ طرح‌هاي مختلف بر روي آن‌ها مي‌باشد و شما مي‌توانيد هر طرحي که دوست داريد را بر روي پوسترهاي ديواري خود چاپ کنيد.

قيمت پوستر ديواري

پوسترهاي ديواري قيمت‌هاي متفاوتي دارند و از متريال هاي مختلفي تشکيل شده‌اند که هرکدام داراي کيفيت‌هاي مختلفي است. عوامل زيادي بر روي قيمت پوسترهاي ديواري تأثيرگذار است که ازجمله رايج‌ترين آن‌ها مي‌توان به جنس ديوار پوش، ضخامت آن، ابعاد، بافت و … اشاره کرد.

خريد پوستر ديواري

پيش از خريد پوستر ديواري ابتدا بايد به دکوراسيون خود دقت کرده و ديوار پوش‌ها را با دکوراسيون هماهنگ کنيد تا باعث جذابيت ساختمان شود. اين محصول در کارخانجات مختلفي توليدشده و کيفيت‌هاي آن‌ها با يکديگر متفاوت مي باشد به همين دليل بايد هنگام خريد به کيفيت پوسترها توجه نماييد.

مزاياي پوستر ديواري

ماندگاري بالا

با توجه به اينکه ديوارها همواره در معرض آسيب و ضربه هستند ، براي ماندگاري بالا  بايد از ديوار پوش‌هاي مرغوب و باکيفيت استفاده شود. پوسترهاي ديواري يکي از گزينه‌هاي مناسب براي پوشاندن سطح ديوار محسوب مي‌شود. اين محصول مقاومت بسيار بالايي داشته و عمري طولاني دارد.

قابليت شستشو

پوستر ديواري پذيرايي بايد قابل شستشو باشند تا در صورتي آلودگي و ايجاد لکه بتوان آن را راحت شست. دقت داشته باشيد که در هنگام خريد پوسترهاي ديواري جنس قابل شستشوي آن را خريداري کنيد. براي تميز کردن سطح پوسترهاي ديواري دستمال نرم راکمي مرطوب کرده و به‌آرامي بر روي پوستر ديواري بکشيد.

قيمت مناسب

براي تغيير طرح و رنگ ديوارهاي خانه  روش‌هاي مختلفي وجود دارد. پوسترهاي ديواري يکي از روش‌هاي مدرن براي پوشاندن ديوار بوده که کيفيت بسيار بالايي دارد. قيمت اين محصول با ساير روش‌هاي پوشاندن ديوارها تفاوتي نداشته به همين دليل استفاده از پوسترهاي ديواري بسيار مقرون‌به‌صرفه  است .

چاپ تصاوير دلخواه

امکان چاپ طرح‌هاي دلخواه بر روي پوستر ديواري يکي از مزاياي شگفت‌انگيز اين محصول است که استفاده از آن را  در دکوراسيون داخلي را رايج کرده است ،  اين ويژگي باعث فروش بالاي پوسترهاي ديواري در بازار شده است. طرح‌هاي چاپ‌شده بر روي پوسترهاي ديواري وضوح فوق‌العاده بالايي داشته و بسيار شفاف مي‌باشد.

رنگ ثابت

 رنگ پوسترهاي ديواري ثبات بالايي داشته  و تصاوير و طرح‌هاي چاپ‌شده بر روي آن ها توسط دستگاه‌هاي عظيم صورت مي‌گيرد و رنگ‌هاي آن  در طي زمان و بر اثر عواملي همچون تابش نور خورشيد رنگ آن هيچ‌گونه تغييري نمي کند .

آشنایی با انواع کاغذ دیواری

استفاده از پوستر ديواري در دکوراسيون داخلي منزل

ديواري ,پوستر ,پوسترهاي ,طرح‌هاي ,روي ,محصول ,پوسترهاي ديواري ,پوستر ديواري ,بر روي ,اين محصول ,آن را ,پوستر ديواري پذيرايي ,ديوار پوش‌ها داراي ,براي پوشاندن ديوار

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

spandexa kavirplusr myfilm96 عاشقانه هاي ما Elvira's receptions xn--mgbbl7hd93d robomega cepmyguge bffes شرکت کالا صنعت زاگرس (SAMCO)